Let’s talk
Let’s talk

Naša história

S developmentom sme začali na Slovensku v roku 2010. Napriek našim skromným začiatkom sme sa z malej spoločnosti rýchlo transformovali na jedného z najmodernejších a najprogresívnejších developerov na Slovensku. Na trhu sme uspeli najmä vďaka tomu, že sme našim zákazníkom vždy ponúkali zdravšiu alternatívu a vyšší štandard. Vďaka nášmu nezlomnému úsiliu sme sa stali kľúčovým hráčom na trhu. Dnes pôsobíme na troch európskych trhoch, kde kontinuálne nastavujeme vyššiu latku štandardov v segmente udržateľných nehnuteľností.

Od prvého dňa sme sa zaviazali, že každý nový projekt posunieme o úroveň vyššie ako ten predchádzajúci. Postupne sme rástli od menších projektov a posunuli sa k čoraz väčším a ambicióznejším projektom, na ktorých sme spolupracovali s  najznámejšími menami svetovej architektúry a urbanizmu. V uplynulých rokoch sme úspešne zrevitalizovali niekoľko bratislavských brownfieldov, vdýchli im nový život a premenili ich na živé susedstvá. Našu pozíciu lídra v ekologickom developmente sme upevnili získaním certifikácie za výstavbu najzelenšej budovy na Slovensku a v roku 2021 sa nám tento úspech podarilo zopakovať aj na slovinskom trhu, kde pôsobíme od roku 2018. V roku 2022 sme otvorili naše nové kancelárie v Prahe v Českej republike.

Hello. Očakávali sme vás.

Vyplňte formulár, alebo nám pošlite email

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme

Formulár bol úspešne odoslaný.
Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.

Nechajte svoje peniaze rásť spolu s našimi projektmi

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte na invest@corwin.sk

Investujte teraz

Blumental Rezidencia

Blumental Rezidencia
A1 ReSpect + AD Collegium
Dokončené 2018
Bratislava - Staré Mesto

Naša vlajková loď. Oceňovaný projekt kombinujúci bývanie, administratívu a obchod na hranici starého mesta.

Cieľom tohto oceňovaného projektu bolo pozdvihnúť zanedbanú lokalitu na samom okraji centra mesta na úroveň hodnú jej prominentnej polohy. Projektu sa podarilo priniesť do lokality nové byty, kancelárie, obchodné priestory, ale aj úplne nové Námestie Mateja Korvína. Vďaka tomu sa kedysi zanedbané miesto zmenilo na pulzujúcu a atraktívnu časť mesta.

Bývanie:

Rezidenčná časť projektu pozostáva z 210 jeden- až päťizbových bytov a apartmánov s vyšším štandardom výbavy vrátane stropného chladenia a kúrenia. Usporiadaním okolo privátneho vnútrobloku s vysadenou zeleňou sme pre obyvateľov vytvorili oázu pokoja priamo v srdci rušného mestského života.

Lokalita:

Obyvatelia majú k dispozícii širokú škálu vybavenosti, ktorú so sebou prináša bývanie v centre mesta – od obchodných prevádzok, služieb až po kultúrne zariadenia. Nie sú však na ne odkázaní, keďže súčasťou projektu je aj nákupná pasáž a námestie so zázemím na organizáciu rozmanitých kultúrnych podujatí.

V číslach:

Byty

210

Zelené strechy

4 700 m2

Ocenenie

Blumental Rezidencia - Gallery picture 0
Blumental Rezidencia - Gallery picture 1
Blumental Rezidencia - Gallery picture 2
Blumental Rezidencia - Gallery picture 3
Blumental Rezidencia - Gallery picture 4
Blumental Rezidencia
A1 ReSpect + AD Collegium
Dokončené 2018
Bratislava - Staré Mesto

Páči sa vám naša práca?
Prihláste sa na náš newsletter

Skúste to znova a uistite sa, že ste vyplnili všetky povinné polia. Ak to nefunguje, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Thank you

You were successfully added tou our mailing list.

Ups.

Niečo sa pokazilo. Prosím skúste znova.