Corwin

MÉDIÁ

Centrum Bratislavy má o jednu obchodnú zónu viac. Nachádza sa v komplexe Blumental

Medzi ulicami Mýtna a Radlinského v rámci komplexu bytov a kancelárii Blumental a Blumental Offices sa nachádza nová moderná obchodná zóna.

Okoloidúci návštevníci Starého mesta si už dnes môžu nakúpiť v prevádzke potravín Billa a drogérii DM. Otvárať sa budú aj trafika, reštaurácie, kvetinárstvo, či kozmetika.

Developer projektu spoločnosť CORWIN CAPITAL, a. s., vytvoril na tomto mieste jednotný urbanistický celok. Sústredil sa v ňom aj na ekologické prvky, akými sú zelené strechy, ktoré sa nachádzajú práve nad potravinami Billa.

Príjemnú atmosféru pasáže budú čoskoro dotvárať aj ďalšie prevádzky, ktoré potešia milovníkov dobrého jedla, a to konkrétne v podobe japonskej, vegánskej, či americkej kuchyne. Pre okoloidúcich bude k dispozícii aj trafika, kvetinárstvo, pekáreň, kaviareň či kozmetika. Bratislava tak získala ďalší multifunkčný priestor s kvalitnými službami.

Na bytovú časť nadväzuje kancelársky blok s prenajímateľnou plochou takmer osemtisíc štvorcových metrov. Celková plocha obchodných priestorov je ďalších 2 400 m2, z toho 1 700 m2 tvoria prevádzky ako kvetinárstvo, pekáreň, kaderníctvo, notár, reštaurácia alebo prevádzka pre zdravú kuchyňu. Celkovo sú komerčné priestory obsadené na 60 percent. Medzi najvýznamnejších nájomcov administratívy patria Intrum Justitia Slovakia a samotný Corwin Capital.