Ľudské zdroje majú pre našu spoločnosť strategický význam. Našim cieľom je budovať tím motivovaných a lojálnych zamestnancov s možnosťou pracovať v dynamickej slovenskej spoločnosti.
Pozícia

Lay-Out špecialista / Projektant (zástup počas MD/RD)

Lokalita

Bratislava - Mýtna ulica 48

Minimálna základná mzda brutto
min. 900 EUR / Brutto - suma sa môže zvyšovať v závislosti od seniority a vzdela
Úloha
• Zabezpečuje prípravu projektov v stupni štúdie a zakresľovanie office priestorov podľa zadania nájomcu; • Poskytuje súčinnosť špecialistovi lízingu pri príprave a komunikácii s klientmi v oblasti prenájmu priestorov a ich rozloženia; • Rozkresľuje priestory na prenajímanej ploche s rešpektovaním plochy, priestoru, technických možností a požiadaviek klienta; • V prípade potreby zabezpečuje prezentáciu výstupov pred klientom; • Pripravuje rôzne varianty riešenia daného priestoru; • Aktívne komunikuje s klientom pri úpravách navrhovaného / zvoleného testfitu.
Požiadavky
Skúsenosti

- Prax v obdobnej oblasti - výhodou; - práca je vhodná aj pre šikovného absolventa.

Vzdelanie

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - vysokoškolské I. stupňa - vysokoškolské II. stupňa v odbore stavebné

Jazyky

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ďaľšie schopnosti

- AutoCAD - pokročilý - Microsoft Outlook - pokročilý - Microsoft Word - pokročilý - Znalosť práce v Revit - výhodou; - Priestorové myslenie / predstavivosť; - Schopnosť rozmýšľať v súvislostiach; - Vzťah k projektantskej práci; - Samostatnosť; - Zodpovedný prístup k práci.