Ľudské zdroje majú pre našu spoločnosť strategický význam. Našim cieľom je budovať tím motivovaných a lojálnych zamestnancov s možnosťou pracovať v dynamickej slovenskej spoločnosti.
Pozícia

Procesný a projektový manažér - junior (full time / part time)

Lokalita

Bratislava - Námestie Mateja Korvína 1

Minimálna základná mzda brutto
min. 900 EUR / Brutto - suma sa môže zvyšovať v závislosti od seniority a vzdela
Úloha
- Spolupráca a podpora pri zavádzaní a implementácie prvkov automatizácie do predaja a zazmluvňovania bytov od prvotného kontaktu so zákazníkom až po následný after-sales, ako napríklad automatické vypĺňanie dát z CRM do zmlúv; - Nastavovanie reportingu a spájanie dát z rôznych zdrojov (stavba, marketing, sales, atď.) tak, aby sme napríklad vedeli zodpovedať otázku koľko peňazí sme minuli na postavenie a marketing 2-izbového bytu na 3. poschodí; - Spolupráca pri zavádzaní Document Management Systému spolu so schvaľovacími tokmi (Approval Flow), tak aby sa ani jeden dokument vo firme nestratil a bolo na prvý pohľad hneď jasné, v akom štádiu sa dokument nachádza; - Hľadanie zlepšení, riešení a PropTech inovácií, ktoré by sa dali v spoločnosti zaviesť – Building Information Modeling, prilby s RFDI na monitorovanie stavby, atď.; - Spolupráca pri ďalších in-house consultingových činnostiach, ktoré pomáhajú zeefektívniť a zlepšiť chod spoločnosti.
Požiadavky
Skúsenosti

Ideálny kandidát by mal mať aspoň ročnú pracovnú skúsenosť, najlepšie z Big 4 consultingu; - Ak nemáš nevadí, najpodstatnejšia je chuť učiť sa; - Určite by si však mal dobre ovládať Excel a PowerPoint, predošlá práca s PowerBI by bola výhodou; - Dôležité je aj analytické myslenie a schopnosť pracovať s dátami; - Plus ak ťa zaujímajú inovácie, hlavne v PropTech oblasti, tak je to určite veľké plus.

Vzdelanie

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Vzdelanie v odbore ekonomické / IT vzdelanie

Jazyky

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ďaľšie schopnosti

- Microsoft Excel - expert - Visual Basic - základy - vod. preukaz sk. B