Ľudské zdroje majú pre našu spoločnosť strategický význam. Našim cieľom je budovať tím motivovaných a lojálnych zamestnancov s možnosťou pracovať v dynamickej slovenskej spoločnosti.
Pozícia

Účtovník / Účtovníčka

Lokalita

Bratislava - Námestie Mateja Korvína 1

Minimálna základná mzda brutto
min. 1200,- EUR. Konečná odmena bude závisieť od preukázaných odborných kvalít,
Úloha
- Do nášho tímu účtovníkov hľadáme nového, šikovného kolegu / kolegyňu, ktorý/á bude zabezpečovať nasledovné činnosti: - Komplexné vedenie podvojného účtovníctva spoločností v rámci skupiny v súlade s platnými právnymi predpismi a účtovnými predpismi; - rozúčtovanie nákladov jednotlivých spoločností v rámci skupiny na strediská; - vedenie pokladní; - kontrola hlavnej knihy a inventarizácia účtov; - zabezpečovanie fakturácie, účtovanie faktúr, dobropisov a interných dokladov; - sledovanie pohľadávok a záväzkov; - spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky, DPH, ročného daňového priznania z DzPPO; - Participácia na príprave podkladov pre audit spoločnosti, komunikácia s externým audítorom; - zlepšovania účtovných procesov; - príprava ekonomických analýz a prehľadov podľa požiadaviek nadriadených v programe MS Excel. Ponúkame: - flexibilný pracovný čas; - osobnostný a profesionálny rozvoj; - motivačné finančné ohodnotenie; - stravné lístky v hodnote 4,20 EUR; - benefity (multisport, príspevok na jazykové vzdelávanie); - teambuildingy; - možnosť parkovania priamo v objekte; - pitný režim zdarma.
Požiadavky
Skúsenosti

- Min. 3 roky praxe v oblasti; - Fakturácia - pokročilý; - Podvojné účtovníctvo - pokročilý; - Pokladňa - pokročilý; - znalosť účtovnej a daňovej legislatívy (DPH, DPPO, DPFO); - praktické zručnosti a samostatnosť pri spracovaní uzávierok a daňových priznaní v súlade s aktuálne platnou legislatívou; - schopnosť orientovať sa v účtovných softvéroch (napr. OMEGA, HELIOS, FIBU, SAP, ...); - Znalosť práce s Microsoft Excel na pokročilej úrovni.

Vzdelanie

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: - min. úplné stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. alebo II. stupňa výhodou Požadujeme vzdelanie v ekonomickom odbore.

Jazyky

Slovenský jazyk - expert; Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1); Znalosť iných cudzích jazykov - výhodou.

Ďaľšie schopnosti

- Schopnosť dodržiavať stanovené termíny; - zodpovedný prístup k práci; - schopnosť tímovej spolupráce (podpora ostatných oddelení v rámci firmy a skupiny); - flexibilita; - analytické myslenie; - proaktivita pri hľadaní riešení; - orientácia na detail.