Ľudské zdroje majú pre našu spoločnosť strategický význam. Našim cieľom je budovať tím motivovaných a lojálnych zamestnancov s možnosťou pracovať v dynamickej slovenskej spoločnosti.
Pozícia

IT Analytik / IT Špecialista

Lokalita

Bratislava - Mýtna ulica 48

Minimálna základná mzda brutto
Min. 1100 EUR / brutto (základná mzda sa môže zvyšovať v závislosti od seniority
Úloha
- Diagnostika a riešenie problémov s hardware, software a PC siete v sídle spoločnosti a na pobočkách; - Vytváranie a správa užívateľských účtov na serveri v prostredí Windows server, riešenie incidentov, problémov a požiadaviek; - Inštalácia a konfigurácia nových PC zariadení, upgrade existujúcich (Win7-Win10); - Neustála optimalizácia využívania IT zdrojov, LAN/WAN, optimalizácia informačného systému; - Správa a údržba aplikácií, monitorovanie sieťových kapacít, zálohovania dát a správa technickej dokumentácie; - Participácia na IT projektoch, implementovanie nových riešení, digitalizácia existujúcich procesov. Ponúkame: - motivačné finančné ohodnotenie; - flexibilný pracovný čas; - osobnostný a profesionálny rozvoj; - stravné lístky v hodnote 4,20 EUR; - benefity (multisport, príspevok na jazykové vzdelávanie); - teambuildingy; - možnosť parkovania priamo v objekte; - pitný režim zdarma.
Požiadavky
Skúsenosti

Prax v oblasti IT - min. 1 rok; Znalosť IT: Microsoft Windows - expert Klient/server administrácia - pokročilý Administrácia Windows serverov - pokročilý Administrácia LAN/WAN - základy Hospodárska korešpondencia - pokročilý Microsoft Excel - expert Microsoft Word - expert Microsoft PowerPoint - pokročilý Microsoft Outlook - expert Microsoft SQL Server - základy Znalosť MS SQL; MS SharePoint; WordPress alebo iný CMS - výhodou.

Vzdelanie

Min. úplné stredoškolské vzdelanie - zameranie IT výhodou; Vysokoškolské vzdelanie - výhodou;

Jazyky

Slovenský jazyk - expert Anlický jazyk - pokročilý Znalosť iných cudzích jazykov - výhodou

Ďaľšie schopnosti

- Výborné komunikačné schopnosti; - Proaktívny a zodpovedný prístup k práci; - Samostatnosť a sebariadenie; - Pracovitosť a cieľavedomosť; - Bezúhonnosť.