Ľudské zdroje majú pre našu spoločnosť strategický význam. Našim cieľom je budovať tím motivovaných a lojálnych zamestnancov s možnosťou pracovať v dynamickej slovenskej spoločnosti.
Pozícia

Dátový Analytik / Procesný a projektový manažér - junior

Lokalita

Bratislava - Mýtna ulica 48

Minimálna základná mzda brutto
min. 900 EUR / Brutto - suma sa môže zvyšovať v závislosti od seniority a vzdela
Úloha
- Spolupráca a podpora pri zavádzaní a implementácie prvkov automatizácie do predaja a zazmluvňovania bytov od prvotného kontaktu so zákazníkom až po následný after-sales, ako napríklad automatické vypĺňanie dát z CRM do zmlúv; - Nastavovanie reportingu a spájanie dát z rôznych zdrojov (stavba, marketing, sales, atď.) tak, aby sme napríklad vedeli zodpovedať otázku koľko peňazí sme minuli na postavenie a marketing 2-izbového bytu na 3. poschodí; - Spolupráca pri zavádzaní Document Management Systému spolu so schvaľovacími tokmi (Approval Flow), tak aby sa ani jeden dokument vo firme nestratil a bolo na prvý pohľad hneď jasné, v akom štádiu sa dokument nachádza; - Hľadanie zlepšení, riešení a PropTech inovácií, ktoré by sa dali v spoločnosti zaviesť – Building Information Modeling, prilby s RFDI na monitorovanie stavby, atď.; - Spolupráca pri ďalších in-house consultingových činnostiach, ktoré pomáhajú zeefektívniť a zlepšiť chod spoločnosti. Ponúkame: - Gastráče máme, ale ak si vyberáš firmu hlavne podľa benefitov, tak toto nie je pozícia pre teba; Výzvami a benefitmi by mala byť príležitosť vyskúšať si, aké je to meniť odvetvie s najpomalším rastom produktivity práce a najmenšou tech adoption; - Ak si predtým so žiadnym Business Intelligence nástrojom nerobil, tak sa naučíš robiť v PowerBI; - Získaš schopnosti a znalosti, ktoré sa dajú aplikovať v ktoromkoľvek odvetví; - Ak spolu správne nastavíme reporting, tak na konci budeme vedieť vyčísliť, aká je úspora finančných prostriedkov vďaka našim inováciám a odmena nás neminie. - Samozrejmosťou sú aj kurzy na osobný rozvoj, ak dávajú zmysel, prípadne účasť na niektorej z PropTech konferencií.
Požiadavky
Skúsenosti

- Ideálny kandidát by mal mať aspoň ročnú pracovnú skúsenosť, najlepšie z Big 4 consultingu; - Ak nemáš nevadí, najpodstatnejšia je chuť učiť sa; - Určite by si však mal dobre ovládať Excel a PowerPoint, predošlá práca s PowerBI by bola výhodou; - Dôležité je aj analytické myslenie a schopnosť pracovať s dátami; - Plus ak ťa zaujímajú inovácie, hlavne v PropTech oblasti, tak je to určite veľké plus.

Vzdelanie

Min. vysokoškolské vzdelanie - I. stupňa (ekonomické / IT zameranie)

Jazyky

Anglický jazyk - plynulá komunikatívna úroveň

Ďaľšie schopnosti

Microsoft Excel - expert Visual Basic - základy